Cennik

Warunkiem rezerwacji jest wpłata zadatku w wysokości 30%całego pobytu w terminie 2 dni  

Akceptujemy zwierzęta (za dodatkową opłatą).

Doba hotelowa rozpoczyna się od godz. 15.00 do godz. 18.00 w dniu przyjazdu,  kończy o godz. 10.00 w dniu wyjazdu.

Regulamin

Prosimy o zapoznanie się z kilkoma zasadami panującymi w naszym obiekcie, których przestrzeganie służy zapewnieniu spokoju i bezpieczeństwa pobytu naszych Gości, a nam pozwoli skoncentrować się na zapewnieniu Państwu komfortowego i miłego wypoczynku.

 1. Goście korzystający z usług obiektu zobowiązani są przestrzegać postanowień niniejszego regulaminu oraz ogólnie przyjętych przepisów BHP i przeciwpożarowych.
 2. Doba hotelowa rozpoczyna się od godz. 15ᵒᵒ do godz. 18ᵒᵒ w dniu przyjazdu, a kończy o godz. 10ᵒᵒ w dniu wyjazdu. Wynajem w sezonie letnim (lipiec, sierpień) jest dokonywany w cyklu tygodniowym od soboty do soboty . Terminy inne w miarę wolnych miejsc.
 3. Rezerwację wstępną (telefoniczną bądź mailową) należy potwierdzić wpłacając na konto podane przez właściciela zadatku w wysokości 30% całego pobytu w terminie dwóch dni.       
  W przypadku braku w/w wpłaty rezerwacja zostanie anulowana.
 4. W dniu przyjazdu spełnić należy obowiązek meldunkowy (potrzebny dowód osobisty lub inny dokument tożsamości) oraz wpłaci pozostałą kwotę za pobyt podczas przekazania kluczy. Płatność wyłącznie gotówką.
 5. Ilość osób kwaterowanych w domku nie może przekraczać łącznej ilości miejsc noclegowych ustalonych przez właścicieli.
 6. W przypadku rezygnacji z zarezerwowanego pobytu (późniejszy przyjazd, wcześniejszy wyjazd), opłaty nie podlegają zwrotowi.
 7. W przypadku odwołania rezerwacji zadatek nie podlega zwrotowi.
 8. Pobyt zwierząt możliwy po wcześniejszym uzgodnieniu. Za pobyt zwierzęcia jest pobierana dodatkowa opłata wysokości 30 zł za dobę.
 9. W przypadku pobytu zwierząt na właściciela zwierzęcia nakłada się obowiązek wyprowadzania pupila poza terenem posesji. W przypadku załatwienia potrzeby na terenie posesji nakazuje się uprzątnięcie odchodów po zwierzęciu. 
 10. W domkach obowiązuje bezwzględny zakaz palenia papierosów. Ze względu na bezpieczeństwo przeciwpożarowe zabronione jest używanie w domkach grzałek, kuchenek gazowych i innych urządzeń elektrycznych nie stanowiących wyposażenia domku.
 11. Kominki w domkach oraz grille przydomowe należy używać zgodnie z ich przeznaczeniem oraz zasilać materiałem do nich przeznaczonym (kominek – drewno, brykiet drzewny, grill – węgiel drzewny lub brykiet).
 12. W domku obowiązuje zakaz smażenia ryb.
 13. Ze względów porządkowych w przypadku opuszczania domku prosi się o: zakręcanie kranów instalacji wodociągowej, zamykanie okien, wyłączanie oświetlenia. Każdorazowo Gość opuszczając domek powinien sprawdzić zamknięcie drzwi.
 14. Gość ponosi odpowiedzialność materialną za wszelkiego rodzaju uszkodzenia lub zniszczenia przedmiotów wyposażenia i urządzeń technicznych domku powstałe z jego winy lub z winy odwiedzających Go osób.
 15. Właściciel nie ponosi odpowiedzialności za rzeczy pozostawione w domku oraz na terenie obiektu.
 16. Właściciel nie ponosi odpowiedzialności za uszkodzenia lub utratę samochodu lub innego pojazdu należącego do Gościa. Gość przyjmuje do wiadomości, że parking znajdujący się na terenie obiektu jest parkingiem niestrzeżonym.
 17. Teren obiektu jest ogrodzony. Do każdego domku przysługuje bezpłatne miejsce parkingowe.
 18. Właściciel oddaje do użytku plac zabaw dla dzieci, jednak nie ponosi odpowiedzialności za bezpieczeństwo i zdrowie korzystających z niego dzieci. Całkowitą odpowiedzialność ponoszą rodzice bądź opiekunowie prawni.
 19. Osoby z zewnątrz mogą przebywać na terenie obiektu do godz. 23:00. W godzinach 22:00 - 6:00 obowiązuje cisza nocna.
 20. Wszelkie usterki techniczne powinny być zgłaszane właścicielowi pod nr tel. 503 094 777
 21. Właściciel nie odpowiada za niedogodności wynikające z przyczyn niezależnych takich jak brak prądu lub wody.
 22. W trakcie całego pobytu prosimy aby uszanować również spokój innych Gości tak by nie zakłócać spokoju (np. głośna muzyka, głośne zachowanie).
 23. Dla zapewnienia przyjemnego pobytu wszystkich naszych Gości, osoby które w sposób rażący naruszą zasady powyższego regulaminu zobowiązane będą do opuszczenia obiektu bez zwrotu kosztów.
 24. Prosimy o nie puszczanie balonów ogrzewanych ciepłym powietrzem "Lampionów szczęścia" na terenie posesji.
 25. Na terenie obiektu oraz w jego sąsiedztwie obowiązuje całkowity zakaz palenia ognisk.
 26. W przypadku zgubienia klucza do domku/pokoju, gość zobowiązany jest do uiszczenia opłaty w wysokości 100,00 złotych.
 27. Wpłata zadatku oznacza zapoznanie się i akceptację regulaminu.